Krav maga we Wrocławiu – Akademia Obrony Saggita

Wrocław to trzecie najbardziej ludne miasto w Polsce, a zarazem jedno z głównych miast akademickich. Nic więc dziwnego, że znajdziemy tutaj liczne atrakcje, a życie rozrywkowe tętni zarówno za dnia, jak i w nocy. Niestety, nie każdy powrót z imprezy czy spacer po mieście kończy się szczęśliwie. Zawsze istnieje ryzyko, że padniesz ofiarą napaści lub rozboju, a wtedy lepiej znać skuteczne techniki samoobrony. Aby zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, warto zapisać się na kurs krav magi we Wrocławiu i trenować pod okiem profesjonalistów.Krav maga we Wrocławiu – Twoja gwarancja bezpieczeństwa

 

Nie ma wątpliwości, że Wrocław jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, które warto odwiedzić. Turyści zachwycają się zabytkami i licznymi atrakcjami, podczas gdy studenci stawiają na rozrywkowo-imprezową odsłonę miasta. Pośród tych dwóch grup są także rodowici Wrocławianie, którzy wiodą tu swoje codzienne życie. Jak w każdym mieście, tak i tu są jednak pewne okolice i sytuacje, które sprzyjają powstawaniu niebezpiecznych zdarzeń. Nie wszystkich z nich da się uniknąć, dlatego warto wiedzieć, jak cało i zdrowo wyjść z nawet najpoważniejszej opresji. Praktyczna znajomość technik samoobrony sprawi, że obronimy się w sytuacji zagrożenia przy niesprzyjających okolicznościach, takich jak przejazdy komunikacją miejską czy powrót z placu Niepolda. Jedną z najlepszych technik obronnych w tym zakresie jest krav maga, która pomaga szybko i skutecznie zneutralizować niebezpieczeństwo i dać szansę na ucieczkę. Treningi krav magi we Wrocławiu

 

Z myślą o wszystkich osobach, które chcą zyskać umiejętność skutecznej samoobrony, utworzyliśmy aż trzy sekcje krav magi we Wrocławiu. Pierwsza z nich dedykowana jest paniom – krav maga Wrocław dla kobiet stwarza możliwość komfortowego, niczym nieskrępowanego treningu w żeńskim gronie. Kolejna sekcja to krav maga Wrocław dla osób początkujących. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z krav magą, to właśnie ten wybór będzie dla Was najlepszy. Tutaj od podstaw nauczycie się technik, które z każdymi kolejnymi zajęciami będą rozwijane i doskonalone. Trzecia sekcja to krav maga Wrocław dla osób zaawansowanych. Ten wybór rekomendujemy osobom, które potrafią funkcjonować w realiach samoobrony, a sparingi oraz treningi z atrapą noża czy pistoletu nie są im obce. Osoby początkujące po pewnym czasie mogą płynnie przejść do sekcji zaawansowanej, dzięki czemu następuje liniowy, holistyczny rozwój umiejętności. Pierwsze zajęcia z krav magi – co warto wiedzieć?

 

Krav maga jako system samoobrony stawia na przystępność i uniwersalność. Oznacza to, że każda osoba może rozpocząć treningi – nie potrzebujecie specjalnego przygotowania czy doskonałej kondycji. Musicie jednak wiedzieć, że ćwiczenia będą intensywne, co z jednej strony pozwoli Wam sprawnie poruszać się w sytuacji zagrożenia, z drugiej zaś będziecie mogli zgubić kilka zbędnych kilogramów. Na pierwsze zajęcia zabierzcie ze sobą buty zmienne i odzież pozwalającą na swobodne ruchy, do tego przyda się butelka wody. W późniejszych etapach przydadzą się rękawice bokserskie, piąstkówki, ochraniacze na krocze, na szczękę i na piszczele. Szczegółowo na ten temat pisaliśmy w jednym z poprzednich tekstów.Zajęcia odbywają się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych przy ulicy Worcella 3 (pomiędzy Galerią Dominikańską i Dworcem Głównym PKP). Jeśli chcecie skorzystać z komunikacji miejskiej, wysiądźcie na przystanku Krasińskiego (autobusy linii A, 145, 146 i 149) lub Komuny Paryskiej (tramwaje linii 3, 16 i 70). Gdybyście potrzebowali wskazówek dojazdu, skorzystajcie z naszej mapy informacyjnej.
Zastanawiasz się, czy krav maga to dobry pomysł? Przekonaj się o tym – prowadzimy nowy nabór, dzięki czemu masz możliwość poznać krav magę od podstaw! Zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy lub pisząc mail na biuro@akademiaobrony.pl. Dostępne są poniższe sekcje:

 

  • Krav maga Wrocław dla kobiet;
  • Krav maga Wrocław dla początkujących;
  • Krav maga Wrocław dla zaawansowanych;
  • Krav maga Wałbrzych – grupa mieszana;
  • Krav maga Świdnica – grupa mieszana;
  • Krav maga Lubin – grupa początkująca;
  • Krav maga Legnica – grupa początkująca.

     

Podobne Newsy