Magia powrotów na zajęcia – oferta promocyjna na zajęcia krav magi!

Zimowa chandra sprawia, że wiele z naszych aktywności “przenosimy w stan hibernacji”. Rzadziej pojawiamy się na siłowni, rezygnujemy z kursów językowych czy omijamy dotychczasowe treningi. Nie inaczej jest z treningami krav magi, które po nowym roku przyciągają powracające osoby. By zachęcić niezdecydowanych, wprowadzamy promocję “Magia powrotów”, która umożliwia skorzystanie z obniżki treningowej. Jakie są zasady, ile można zaoszczędzić i kto może z niej skorzystać?

 

Na czym polega promocja “Magia powrotów”?

 

“Magia powrotów” to promocja, która powstała z myślą o naszych Klubowiczach, którzy z jakiegoś powodu przerwali regularnie uczestnictwo w zajęciach krav maga. Niezależnie od tego, czy trenowałeś z nami przez dwa miesiące czy dwa lata – chcemy, byś do nas wrócił. I z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie rabat – za pierwszy miesiąc zapłacisz tylko 150 złotych zamiast 170 złotych. Jeśli chcesz wrócić do nas na dłużej, możesz wykupić i opłacić z góry pakiet sześciu miesięcy treningów w cenie pięciuzamiast 1020 złotych zapłacisz tylko 850 złotych! W tym przypadku szósty miesiąc treningów jest bezpłatny, pierwsze pięć traktowane jest jako pełnopłatny wariant treningowy w cenie 170 złotych miesięcznie. Widzisz? Powroty wcale nie muszą być ciężkie!Kto i kiedy może skorzystać z promocji?

 

Z promocji “Magia powrotów” może skorzystać każda osoba, która spełnia łącznie poniższe warunki:

 

  • Uczęszczała na zajęcia w ramach sekcji Wrocław, Świdnica lub Wałbrzych;
  • Brała udział w przynajmniej jednym miesiącu pełnopłatnych treningów;
  • Nie pojawiła się na treningach realizowanych minimum 3 miesiące poprzedzające miesiąc wprowadzenia promocji;
  • Zadeklaruje chęć skorzystania z promocji w okresie od 01.04.2023 do 30.04.2023. 

 

Innymi słowy – jeśli trenowaliście z nami przez co najmniej miesiąc w Wałbrzychu, Świdnicy lub Wrocławiu oraz nie pojawiliście się na sali treningowej w styczniu, lutym i marcu 2023, możecie skorzystać z promocji przez cały marzec. Dla usprawnienia procesu weryfikacji prosimy, abyście przekazali nam informację, jak długo z nami trenowaliście oraz w którym miesiącu odbyliście ostatni trening (np. “od stycznia 2021 do czerwca 2022”, “4 miesiące do listopada 2022).
Czy korzystając z promocji musisz podpisywać umowę długoterminową?

 

Wybierając pierwszy wariant promocji – 150 złotych zamiast 170 złotych – nie musisz podpisywać umowy długoterminowej. Całość traktujemy jako współpracę na czas nieokreślony – nie obarczamy Cię karami, nie przymuszamy do przedłużania członkostwa, nie narzucamy konieczności wykupienia dodatkowych treningów. Drugi wariant promocji – 850 złotych zamiast 1020 złotych – również nie jest obarczony żadnymi umowami. Musisz mieć jednak świadomość, że w obu wypadkach konieczna jest opłata z góry. Jeśli po pięciu miesiącach zrezygnujesz z treningów, to rezygnacja wiąże się z utratą bezpłatnego miesiąca treningów. Jeżeli zrezygnujesz z treningów po trzech miesiącach, to zwrot środków otrzymasz tylko za niewykorzystany miesiąc czwarty i piąty, a bezpłatny, szósty miesiąc zostanie utracony. Oczywiście, to tylko scenariusze hipotetyczne – mamy nadzieję, że Twój powrót będzie trwały i zostaniesz z nami na wiele kolejnych miesięcy, a nawet lat.Jak można zgłosić się do udziału w promocji?

 

Aby skorzystać z promocji, należy najpóźniej do 30.04.2023 roku zgłosić chęć powrotu na zajęcia z uwzględnieniem promocji “Magia powrotów”. Można tego dokonać na trzy sposoby:

 

  • Telefonicznie, pod numerem +48 510 930 460
  • Poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie www
  • Osobiście, przychodząc do biura: pl. Św. Małgorzaty 1-2, 58-100 Świdnica

 

Uwaga! Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, a o przystąpieniu do promocji decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj – skorzystaj z promocji i już dziś zapewnij sobie przyjemny powrót do pożytecznej nauki krav magi. Przed powrotem upewnij się, że posiadasz niezbędny sprzęt treningowy – więcej o tym przeczytasz w tekście pod tym linkiem. Jeżeli czegoś Ci brakuje – możesz skorzystać ze sklepu Akademii Obrony Saggita i kupić wysokiej jakości akcesoria treningowe w przystępnej cenie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!

Podobne Newsy
Nowe nabory ruszyły! Krav maga we Wrocławiu, Świdnicy i Wałbrzychu
Krav maga dla początkujących – naucz się skutecznej samoobrony!
Krav maga dla kobiet – 5 powodów, dla których warto zapisać się na kurs tylko dla pań
Gaz pieprzowy – rodzaje, cena. Czy gaz pieprzowy pomoże w samoobronie?