KRAV MAGA GLOBAL by Eyal Yanilov

kravKRAV MAGA jest izraelskim systemem militarnej walki wręcz a także samoobrony dla osób cywilnych, opracowanym i używanym od 50 lat przez Siły Zbrojne Izraela (IDF), policję, straż graniczną i inne służby – w tym również jednostki specjalne i antyterrorystyczne. Prosty i maksymalnie skuteczny, opiera się na wzmacnianiu podstawowych odruchów obronnych człowieka.

Szybki do nauczenia również dla osób które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki. Prostota i skuteczność oraz realistyczne szkolenia podejmowania właściwych decyzji w stresie spowodowały jego rosnącą popularność – zarówno w treningach osób młodszych, jak i starszych, a także dziewcząt i pań.


ŚWIATOWYM LIDEREM
oraz instruktorem o najwyższych na świecie kwalifikacjach Krav Maga jest EYAL YANILOV (Izrael), Prezydent INTERNATIONAL Krav Maga Global Federation – największej izraelskiej i międzynarodowej organizacji Krav Maga. W Stanach Zjednoczonych system Krav Maga wprowadzony został do szkolenia ponad 150 grup specjalnych, różnych służb – m.in. FBI, SWAT, DEA, Coast Guard i in. Wybrany przez formacje policyjne i militarne w Australii i Nowej Zelandii, Brazylii, Singapuru, Francji, Szwajcarii, krajach skandynawskich i in.

Szkolenia w naszej organizaci KRAVMAGA GLOBAL czerpiemy z bezpośredniego źródła, którym jest sam Eyal Yanilov. Jest on wieloletnim przyjacielem i bezpośrednim spadkobiercą twórcy systemu Imiego Lichtenfelda. Nasze szkolenia są dostępne dla osób cywilnych oraz firm cywilnych i rządowych w całym kraju, w sekcjach oraz wg indywidualnych programów szkoleniowych. Obejmują kopleksowo zagadnienia związane z bezpieczeństwem osobistym rodziny i firmy. Naszymi szkoleniowcami są m.in. najlepsi na świecie eksperci ds. bezpieczeństwa z Izraela. Tacy jak; Shahar Klarfeld – były Szef wyszkolenia Armi Izraela, Zeev Cohen – wieloletni szkoleniowiec jednostek specjalnych Izraela, Tommy Bloom – członek Global Team (zdobywca tytułów w walkach w klatce wg reguł federacji UFC), Ilya Dunsky – członek Global Teamu i wielu innych bardzo utytułowanych osób.


KMG – Krav Maga Global w Polsce

Na czele polskiej Federacji Krav Maga Global stoi zespół osób;

1. Tadeusz Dubicki – KMG Poland National Instructor Team  

2. Jacek Walczak – KMG Poland National Instructor Team

3. Patrycja Blajer – KMG Poland Coordinator

Członkowie NATIONAL INSTRUCTOR TEAM (NIT) Tadeusz Dubicki i Jacek Walczak są osobami odpowiedzialnymi za poziom wyszkolenia instruktorów w Polsce, a także za wspieranie działań szkoleniowych inicjowanych przez Prezydenta KMG Eyala Yanilov oraz członków GLOBAL TEAMU – zespołu najwyższej klasy Ekspertów z całego świata.

Działania organizacyjne, menadżerskie i planistyczne zostały powierzone KMG Poland Coordinator Patrycji Blajer.

Całokształt POLSKIEGO “HEAD TEAMU” KMG – POLAND, stanowią zatem 3 wyżej wymienione osoby, wzajemnie wspierające się w działaniach szkoleniowych i organizacyjnych wiedzą i zróznicowanym doświadczeniem.


TOP TEAM – ŚWIATOWA ELITA INSTRUKTORSKA

GLOBAL INSTRUCTORS TEAM – elitarny,  kilkuosobowy głównie izraelski zespół najbardziej zaawansowanych na świecieTOP-EKSPERTÓW Krav Maga.
Grupa ta, działając pod bezpośrednim nadzorem WSPÓŁTWÓRCY SYSTEMU KRAV MAGA – EYALA YANILOV szkoli kadry instruktorskie cywilne oraz jednostek specjalnych, antyterrorystycznych, ochrony rządów oraz lini lotniczych na całym świecie !!! Zarówno Eyal jak i człnkowie GLOBAL TEAMU, przybywają do Polski bardzo często (5-6 krotnie) w czasie roku szkoleniowego, w celu prowadzenia szkoleń i dzielenia się aktualnościami z zakresu techniki i taktyki.

Skład grupy GLOBAL INSTRUCTORS TEAM:

1. Eyal Yanilov (Izrael) – stopień MASTER 3, Prezydent KRAV MAGA GLOBAL – World Organization

– obecny współtwórca Krav Maga, wieloletni przyjaciel i spadkobierca Imi Lichtenfelda założyciela Krav Maga

2. Zeev Cohen (Izrael)- stopień MASTER 1,

3. Tommy Blom (Szwecja) – stopień EXPERT 5,

4. Ilya Dunsky (Izrael) – stopień EXPERT 4,

5. Emmanuel Ayache (Izrael-Francja) – stopień EXPERT 4,

6. Tolik Kvores (Izrael) – stopień Expert 4

7. Rune Lind (Norwegia) – stopień EXPERT 4,

8. Franklin Hartkamp (Holandia) – stopień EXPERT 3.

Masz pytanie ? Odpowiemy na nie jak najszybciej!
Krav Maga Messenger
Translate »
X