Obóz Akademia Obrony Saggita 2019 Ośrodek Szkolenia Olimpijczyków Cetniewo Krav Maga Wrocław Wałbrzych Świdnica859

Obóz Akademii Obrony Saggita, który odbył się na przełomie lipca i sierpnia 2019 roku jest kontynuacją idei obozu, która rozpoczęła się w 2018 roku. Uczestnikami byli studenci Krav Maga oraz osoby, które nigdy nie miały styczności z Krav Magą lub sztukami walk czyli rodziny i dzieci. Wszystkie osoby każdego dnia mogły brać udział w treningach z zakresu rozciągania, ćwiczeń ruchowych oraz wszelkiego rodzaju technik Krav Maga od poziomu ”P1″ do „E2”.

Kompleks w Cetniewie posiada tak wiele obiektów do trenowania, że aż trudno podczas tygodniowego pobytu skorzystać ze wszystkich atrakcji. Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie (Władysławowo) z profesjonalną obsługą szkoli w ciągu roku polskich mistrzów olimpijskich jak i kadry narodowe piłki nożnej, siatkowej oraz ręcznej. W tym roku w sposób szczególny naszą grupą zainteresował się Ośrodek i dzięki temu mieliśmy okazję zaprezentować trening Krav Maga i krótko wyjaśnić czym jest ten sport i dlaczego każdy powinien nauczyć się umiejętności samoobrony i walki wręcz. Całe wydarzenie zostało uwiecznione na Fan Pageu Ośrodka Olimpijskiego w Cetniewie oraz na naszym Fan Pageu na Facebooku – Krav Maga Saggita

Braliśmy również udział w wyjątkowym wydarzeniu tego miejsca, a mianowicie w “Festiwalu rzutów”, w którym biorą udział gwiazdy polskiego sportu w rzucie młotem. Podczas obozu odbyły się również egzaminy Krav Maga, które uczestnicy ukończyli pozytywnie. Tym samym przygotowaliśmy się do nowego sezonu Krav Maga i przypominamy, że w każdym tygodniu zapraszamy na zajęcia we Wrocławiu, Świdnicy i Wałbrzychu. Wszystkim, którzy z nami byli, którzy obserwowali i kibicowali z całego serca dziękujemy. Do zobaczenia na treningach i w przyszłym roku na obozie.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI FILMOWEJ Z OBOZU W CETNIEWIE

FOTOGRAFICZNA RELACJA Z OBOZU W CETNIEWIE

Gwiazdy z Cetniewa i uczestnicy Obozu Saggita

Na Festiwalu Rzutów w Centralnym Ośrodku Szkolenia Olimpijczyków mieliśmy okazję spotkać takie sławy jak:

  1. Dariusz Michalczewski –  polski i niemiecki bokser, były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej, mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Michalczewski był niepokonanym bokserem przez 12 lat. Promotor i menedżer bokserski.
  2. Paweł Fajdek – polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, najmłodszy w historii złoty medalista mistrzostw świata w tej konkurencji. Wychowany w Żarowie.
  3. Wojciech Nowicki –  polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie młotem, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich (Rio de Janeiro 2016).
  4. Joanna Fiodorow – polska lekkoatletka specjalizująca się w rzucie młotem. Olimpijka z Londynu 2012, Rio de Janeiro 2016. Srebrna medalistka Mistrzostw Świata w Katarze 2019.
  5. Piotr Małachowski –  polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie dyskiem. Trzykrotny uczestnik igrzysk olimpijskich, zdobył srebrny medal w 2008 w Pekinie oraz w 2016 w Rio de Janeiro. Stawał na podium mistrzostw świata oraz Europy (także w gronie młodzieżowców). Dziewięciokrotny rekordzista Polski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski seniorów.
  6. Klaudia Maruszewska –  polska lekkoatletka, oszczepniczka. Zdobyła złoty medal w Mistrzostwach świata juniorów.
  7. Kacper Oleszczuk – Złoty medalista młodzieżowych mistrzostw Europy z 2015 roku. Ósmy zawodnik mistrzostw Europy w Amsterdamie (2016).
  8. Cyprian Mrzygłód – polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie oszczepem. Mistrz Europy juniorów (2017), młodzieżowy mistrz Europy (2019), wicemistrz Polski seniorów (2018).

W zawodach tych wzięło również wiele innych sportowców nie tylko z Polski. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Masz pytanie ? Odpowiemy na nie jak najszybciej!
Krav Maga Messenger
Translate »
X