Obóz Akademia Obrony Saggita 2019 Ośrodek Szkolenia Olimpijczyków Cetniewo Krav Maga Wrocław Wałbrzych Świdnica859

Obóz Akademii Obrony Saggita, który odbył się na przełomie lipca i sierpnia 2019 roku jest kontynuacją idei obozu, która rozpoczęła się w 2018 roku. Uczestnikami byli studenci Krav Maga oraz osoby, które nigdy nie miały styczności z Krav Magą lub sztukami walk czyli rodziny i dzieci. Wszystkie osoby każdego dnia mogły brać udział w treningach z zakresu rozciągania, ćwiczeń ruchowych oraz wszelkiego rodzaju technik Krav Maga od poziomu ”P1″ do „E2”.

Kompleks w Cetniewie posiada tak wiele obiektów do trenowania, że aż trudno podczas tygodniowego pobytu skorzystać ze wszystkich atrakcji. Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie (Władysławowo) z profesjonalną obsługą szkoli w ciągu roku polskich mistrzów olimpijskich jak i kadry narodowe piłki nożnej, siatkowej oraz ręcznej. W tym roku w sposób szczególny naszą grupą zainteresował się Ośrodek i dzięki temu mieliśmy okazję zaprezentować trening Krav Maga i krótko wyjaśnić czym jest ten sport i dlaczego każdy powinien nauczyć się umiejętności samoobrony i walki wręcz. Całe wydarzenie zostało uwiecznione na Fan Pageu Ośrodka Olimpijskiego w Cetniewie oraz na naszym Fan Pageu na Facebooku – Krav Maga Saggita

Braliśmy również udział w wyjątkowym wydarzeniu tego miejsca, a mianowicie w „Festiwalu rzutów”, w którym biorą udział gwiazdy polskiego sportu w rzucie młotem. Podczas obozu odbyły się również egzaminy Krav Maga, które uczestnicy ukończyli pozytywnie. Tym samym przygotowaliśmy się do nowego sezonu Krav Maga i przypominamy, że w każdym tygodniu zapraszamy na zajęcia we Wrocławiu, Świdnicy i Wałbrzychu. Wszystkim, którzy z nami byli, którzy obserwowali i kibicowali z całego serca dziękujemy. Do zobaczenia na treningach i w przyszłym roku na obozie.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA RELACJI FILMOWEJ Z OBOZU W CETNIEWIE

* Kolejne części już wkrótce…

FOTOGRAFICZNA RELACJA Z OBOZU W CETNIEWIE

Masz pytanie ? Odpowiemy na nie jak najszybciej!
Krav Maga Messenger
Translate »