NAPISZ WIADOMOŚĆ

Krav Maga Saggita Tadeusz Dubicki Wrocław Jelenia Góra Wałbrzych Świdnica Kłodzko Samoobrona Na Szpilkach 02

Naszym celem jest wyczulenie i przygotowanie kobiet na sytuacje zagrożenia bezpieczeństwa. Prowadzone przez naszych instruktorów szkolenia pomagają uczestniczkom zajęć z jednej strony opanować strach, a z drugiej strony odpowiednio zareagować podczas napadu. Kurs samoobrony dla kobiet pozwala nabyć dobre nawyki obronne. To cenne umiejętności, które warto wypracować dla poczucia własnego bezpieczeństwa.

Czemu warto wybrać kurs samoobrony dla kobiet?

  • Jest to szkolenie opracowane wyłącznie dla Pań.
  • Jest to świetna forma treningu kształtująca kondycję i sylwetkę.
  • Jest to szansa na zdobycie wiedzy o prawidłowym zachowaniu w sytuacjach zagrożenia.
  • Jest to okazja do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa.
  • Jest to możliwość nauki technik obrony przed atakiem bezpośrednim.

Kursy samoobrony dla kobiet zyskują coraz większą popularność, co ogromnie nas cieszy. Coraz więcej kobiet decyduje się zainwestować w siebie. Wiedza o tym, co należy zrobić w niebezpiecznych sytuacjach sprawia, że kobiety czują się pewniej i niezależnie. Przekazujemy informacje, które pomagają w zachowaniu opanowania w chwili zagrożenia, pomagają opanować strach i panikę, a także racjonalizują działania.

Co można wynieść z takiego szkolenia?

Kursy samoobrony dla kobiet uczą przede wszystkim:

  • podstawowych technik samoobrony przed uderzeniami, chwytami, kopnięciami, szarpnięciem za ubrania, uwalniania się od duszeń, itp.
  • zapanowania nad stresem w sytuacji bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa,
  • obezwładniania napastnika,
  • walki w sytuacjach próby gwałtu.

Podczas spotkań nastawiamy się na praktykę. Przeprowadzamy z naszymi uczestniczkami liczne ćwiczenia i doskonalimy taktykę. Jednocześnie podczas treningów objaśniamy , wprowadzamy elementy wiedzy teoretycznej, która dzięki obrazowemu przykładowi zapada na dłużej w pamięć.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Warto też odwiedzić nas chociaż na jednych zajęciach, by przekonać się na własne oczy, w jaki sposób działamy.

Masz pytanie ? Odpowiemy na nie jak najszybciej!
Krav Maga Messenger
Translate »
X