Prezent na Mikołajki dla osoby trenującej krav magę

Początek grudnia w Polsce to nie tylko zimowa aura i przygotowania do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. To także poszukiwanie upominków na Mikołajki, które już od blisko 600 lat obchodzimy 6 grudnia. Starając się sprawić przyjemność obdarowanemu, dbamy o dopasowanie prezentu do upodobań i hobby drugiej osoby. Co kupić na prezent osobie, która trenuje i chodzi na zajęcia krav maga? Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów dla każdego, kto ćwiczy samoobronę!

 

Pomysł 1: Voucher na 1 miesiąc treningów

To uniwersalny pomysł na upominek zarówno dla doświadczonego kravera, jak i nowicjusza. Co więcej – tym sposobem traficie do każdego, kto chce poczuć się bezpieczniej. Spośród naszych propozycji ta będzie najlepszym wyborem również dla tych, którzy poszukują nieco aktywności fizycznej w przystępnej formule. Voucher na 1 miesiąc treningów wysyłany jest w wersji elektronicznej na maila osoby opłacającej zamówienie lub bezpośrednio na skrzynkę obdarowanej osoby. Pamiętaj, by przy zakupie podać informację, czy upominek trafi do naszego klubowicza, czy dopiero do osoby rozpoczynającej treningi. W pierwszym przypadku obdarowana osoba nie będzie musiała ponosić kosztów opłaty wpisowej.

 

Pomysł 2: Bawełniany T-Shirt KMG

Koszulki typu T-Shirt to nieodłączny element garderoby, niezależnie od wieku, płci czy stylu życia. Bez wątpienia okażą się one przydatne nie tylko na co dzień, ale też podczas treningu. Wygodna, oddychająca koszulka wykonana jest z bawełny o gramaturze 180. To oznacza, że nie tylko zapewnia komfort noszenia, ale też jest wytrzymała i przyjemna w dotyku. Bawełna cechuje się bardzo dobrą wchłanialnością potu, co w przypadku treningów jest istotną zaletą. Front czarnej koszulki zawiera minimalistyczny badge z logiem Akademii Obrony Saggita, zaś tył – napis “KRAV MAGA SAGGITA” i wizerunek wilczej głowy. Rozmiary dostępne od S do XL będą pasować na zdecydowaną większość osób. To doskonały pomysł na prezent przy budżecie do 100 złotych!

 

Pomysł 3: Pakiet podstawowych ochraniaczy

Po treningu zapoznawczym kursanci powinni wyposażyć się w dwie podstawowe formy ochraniaczy. To suspensor, czyli ochrona krocza oraz szczęka, czyli ochraniacz na zęby. Taka forma ochrony podyktowana jest specyfiką zajęć, w których – w ramach praktyki przedstawionych technik – odbywają się sparingi. Ochraniacz na zęby jest uniwersalny i można go wygodnie uformować w opisany przez nas sposób. Przy wyborze suspensora konieczne jest zwrócenie uwagi na wariant dostępny w sklepie. Inną budowę ma ochraniacz damski, a inną męski – na kobietę nie będzie pasować suspensor męski, a na mężczyznę kobiecy. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą telefonicznie i mailowo!

 

Pomysł 4: Nagolenniki, czyli ochraniacze na piszczele

Ten pomysł dedykujemy wszystkim kraverkom i kraverom, którzy szkolą się w zakresie samoobrony już od ponad miesiąca. Ten staż sprawia, że zajęcia z modułami sparingowymi są Waszą codziennością. A co za tym idzie – regularnie wykonujecie kopnięcia, stosując je nie tylko w trakcie luźnego treningu, ale i podczas wykonywania prezentowanych technik. Uderzenie piszczelem o piszczel, łokieć czy inną twardą część oponenta może być naprawdę bolesne i zakończyć się siniakami. Doskonale w tej sytuacji sprawdzą się ochraniacze na piszczele osłaniającą nogę od spodu kolana aż po wierzch stopy. Solidne wykonanie i komfortowy w noszeniu materiał nie tylko zwiększą bezpieczeństwo, ale też amortyzują kopnięcia, poprawiając wygodę i niwelując ryzyko zaistnienia kontuzji.

 

Pomysł 5: Udział w kursie samoobrony przed nożownikiem

Prezenty nie zawsze muszą mieć formę materialną – mogą to być upominki w formie przeżyć, doświadczeń lub kursów. Ostatecznym rezultatem są niezapomniane emocje, podniesienie kompetencji lub – jak w tym przypadku – jedno i drugie! Dokładnie 10 dni po Mikołajkach, 16 grudnia organizujemy specjalne, czterogodzinne seminarium. Jest ono poświęcone technikom samoobrony przed nożownikiem, które w przystępny sposób nauczy skutecznych metod obezwładniania napastnika. Szkolenie odbędzie się we Wrocławiu, w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych przy Worcella 3 w godzinach 10:00 – 14:00. To doskonały upominek zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych kraverów!

Podobne Newsy
Ochraniacze na piszczele – wszystko, co warto wiedzieć
Krav maga – dla kogo? Kto może zapisać się na zajęcia krav maga?
Jak wygląda trening krav maga? Zajęcia z krav magi w Akademii Obrony Saggita
Nowe nabory ruszyły! Krav maga we Wrocławiu, Świdnicy i Wałbrzychu